FANDOM

DziennaFuria02

alias Kina, Kogut

  • Mieszkam w tam, gdzie mnie myśli poniosą
  • Urodziny 25 październik
  • Moje zajęcie pisanie i czytanie książek, sport, słuchanie muzyki
  • Jestem kobietą

Witaj na moim profilu
- Jeśli jest coś po śmierci, to poczekaj tam na mnie, niedługo wpadnę...

—- optymistyczny pesymista, 01.06

O mnie

Nazywam się DziennaFuria02, ale możecie zwracać się do mnie Dzienna, Kinja, albo jak tam chcecie. Po wakacjach zacznę chodzić do drugiej klasy liceum. Jestem z natury trochę impulsywną osobą, łatwo wpadam w złość, a jeszcze łatwiej zaczynam panikować. Bardzo szybko przywiązuję się do ludzi i ciężko jest mi pogodzić się z ich odejściem. Stałam się dzięki temu trochę pesymistyczna, ale staram się uśmiechać w każdej sytuacji. Lubię pomagać innym i chętnie zawieram nowe znajomości.

Cały swój czas poświęcam na czytanie i pisanie opowiadań, słuchanie muzyki oraz uprawianie sportu. Nie mam ulubionego gatunku książek, jednak najbardziej przypadły mi do gustu fantasy i thrillery. Muzykę słucham każdą, która wpadnie mi do ucha. Ze sportu uwielbiam pływanie oraz jazdę konną. Nie potrafię opisać uczucia, jakie mi towarzyszy podczas przebywania w wodzie, lub skoku przez przeszkodę. Można by powiedzieć, że podobne do lotu na smoku, w pewnym sensie jest to wolność i oderwanie od rzeczywistości.

Na Jak Wytresować Smoka Wiki

Na wiki byłam już wcześniej, ale jako anonimowy użytkownik. Dokładnie 19.06.2015 roku, napisałam mój pierwszy komentarz, przez co stałam się jedną z wielu użytkowników. Po prawie roku postanowiłam założyć na Jak Wytresować Smoka Wiki konto, dzięki czemu teraz jestem tutaj z Wami.

W rocznicę wstąpienia do Wiki, opublikowałam i zakończyłam swoje pierwsze opowiadanie: Nezurii - opowieść wygnańca. Opowiadanie przypadło Wam do gustu, więc zaczęłam pisać trochę więcej. Od tego czasu pisanie jest moją pasją i, na stan dzisiejszy, mam zaczęte pięć książek, ale wszystkie są zawieszone, gdyż chcę zakończyć przygody Nezurii'ego

Chwilę po zakończeniu pierwszego opowiadania rozpoczęłam pisanie drugiej części bloga: Nezurii - nowe życie. Zapraszam wszystkich chętnych do zajrzenia, skomentowania i dodania ich do obserwowanych postów. Będzie mi bardzo miło.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.