Witaj!

Znalazłeś, a może znalazłaś na moim profilku. Jeśli chcesz czegoś się dowiedzieć o mnie, zajrzyj do nich ☺. Smocza-stycznego (fantastycznego) czytania!

Nie-usuwać-grafika-Halszki!.png
 

Ja

Furia nocna.png
Moje imie nie jest ważne ☻ Zwracaj się do mnie tak jak jest napisane w aliasie. Jestem marudą, aczkolwiek bardzo pogodną ^^. Przyjaźnie nastawiona, lecz ostrożna. Bałaganiara ale i wierna przyjaciółka.

Jeśli potrzebujesz pomocy lub rady, albo po prostu chcesz coś mi napisać, moja tablica jest właśnie dla ciebie! ☺☻☺

Jestem tu bardzo aktywna. Edytuję licznie, napisałam kilkanaście artykułów i dodałam ponad 500 plików! Ponadto mam doświadczenie z wikiamim, więc możesz tym bardziej zwrócić się do mnie.

Moja tablica to nie jest miejsce ogólnej dyskusji! Od tego masz forum - szczególnie do Trwogonogi -,-

Toothlesss.png
 

Skąd wziął się tak nietypowy nick? To historia sprzed wielu lat. Kiedy mieściłam się pod smokiem, moja babcia przyjmowała turystów, głównie z Warszawy. Pewnego dnia poznałam 10-letnią/11-letnią dziewczynę o takim właśnie imieniu. Zawdzięczam jej umiejętność liczenia od 0 do 100 ☺. Niestety, nigdy więcej jej nie zobaczyłam... Kiedy zapoznawałam się z netem, na pewnej stronce nadałam sobie taki nick. Teraz wszędzie (prawie) można mnie znaleźć pod taką nazwą.

Halszka454 Konkurs na fan.art.jpg

Dragon2 cg cloudjumper 01 zps29365657.png
 
Dragon2 cg valka 01 zpscbe46438.png
 

Zajmuję się opowiadaniami. Jeśli lubisz czytać, zapraszam na mój blog ☺ Polecam sie!

Na tej wiki pracuję na osiągnięcia za aktywność ☻ Edytuję stosunkowo dużo, dodaję również mnóstwo plików. Kocham tu być - wikia stała się moim hobby, zaraz po rysowaniu. Odkąd tylko się tu pojawiłam, biorę udział w każdym konkursie na fan art ☺.

Moje edycje na Jak Wytresować Smoka Wiki
1 17.05.2014
200 02.06.2014
500 22
1000 21.07.2014
1500 20.08.2014

Sneaky-RoB.png
 

Prace ręczne dotyczące Franczyzy


Szkice niedotyczące serialu


Prace graficzne - obróbka komputerowa


Szczerbatek-Toothless-arg.gif
Toothless szczerbatek.gif
Valka-stwierdzenie zgonu.gif
Astrid-gif1.gif
Mieczyk-Szpadka-smocze-szkolenie-bęc.gif
Valka i chmuroskok drap drap.png

Fw2.png
 

Mam dużo ulubionych artykułów; przestawię je w poniższej galerii. Klikając na obrazek, przejdziecie do artykułu. Rozpoznajecie postaci?

ASWprofil.png
 

Kody

Chętnie udzielę pomocy co do kodów edytoru tekstu i tak dalej, a także trochę CSS-u. Napisz do mnie, jeśli będę umiała ci pomóc, a raczej tak będzie, to odpiszę! Nigdy nie pozostawiam pytań na mojej tablicy beż żadnej odpowiedzi...

Smoki

Zmieniam odcienie całych smoków, np. Furii na żółty etc. Możesz się do mnie zgłosić, jeśli będę w stanie ci pomóc, to oczywiście dostaniesz swoją grafikę.

Szablony

Znam się na wielu szablonach - jestem administratorką na innej wiki. Więc jeśli potrzebujesz pomocy odnośnie jakiegokolwiek szablonu, postaram ci się pomóc. W tej sprawie zdecydowanie można na mnie liczyć ☺

Kontakt

Tablica lub;

halszka454@gmail.com

Kilka zasad kontaktu

Jesteś na moim profilu, szanowny gościu

Straszliwiec2.png

Kilka zasad kontaktu ☺

Spamy

Większość nie lubi spamu, a ja do tej większości należę ☺ Tak więc proszę abyś nie spamował/a. Tyczy się to reklamowania swoich opowiadań i tak dalej.

Hejty

Nie hejtuj - i tak to usunę więc wiesz. Nie biorę sobie takich wiadomości hetowych do serca i szczerze mówiąc mam je gdzieś, więc hejterze marnujesz tylko swój czas na coś kompletnie bezsensownego i bezcelowego. Wszystko jasne?

Konsultacje

Konsultacje co do opowiadań możesz przesyłać, ale na tablicę.

Mail

Mój mail jest otwarty. Jeśli masz sprawę, której nie chcesz ze mną omówić tu, publicznie, na wiki, śmiało pisz na maila! Oczywiście podpisz się swoim nickiem na wiki, abym wiedziała kto pisze!

0pxv/HHOwYqxBbWU1

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.