Jak Wytresować Smoka Wiki
Advertisement
Jak Wytresować Smoka Wiki

Witam wszystkich na moim profilu!

Czkawka szczerbatek closeup.jpg

Jestem założycielką tej Wikii i przez ponad 3 pierwsze lata aktywnie ją administrowałam i edytowałam.
Obecnie pojawiam się na Wiki raz na jakiś czas, na dłuższą lub krótszą chwilę.
 
POWSTANIE WIKI
Film Jak wytresować smoka po raz pierwszy obejrzałam w marcu 2012 roku. Wiki założyłam niemal od razu, bo zaledwie dwa tygodnie później, pragnąc w twórczy sposób dać upust inspiracji, jaką napawała (i wciąż napawa) mnie seria o Smokach, a także by zgromadzić całą wiedzę o nich i ich uniwersum w jednym miejscu.
Celem, dla którego założyłam Wiki, było stworzenie miejsca zawierającego możliwie jak najwięcej informacji na temat Smoków i odpowiedzi na nurtujące Czytelników pytania oraz informującego ich na bieżąco o tym, co dzieje się w Smoczym świecie.
 
PARĘ SŁÓW O SOBIE
O sobie mogę powiedzieć tyle, że moje zainteresowania są ściśle związane ze wszystkim tym, co można znaleźć w smoczym uniwersum - a więc lataniem i lotnictwem, smokami (w dzieciństwie były to dinozaury, a najbardziej lubiłam te skrzydlate) i ogólnie literaturą i filmami fantasy (choć te, w których nie ma smoków lub odgrywają one znikomą rolę, nie wciągają mnie tak bardzo).
Ogólnie jestem raczej typem osoby chodzącej z głową w chmurach, marzycielem, idealistką. W wolnym czasie zajmuję się szeroko pojętą twórczością, na przykład pisaniem (z którego nie powstaje nic konkretnego, co najwyżej pojedyncze eseje, po prostu lubię stukać w klawiaturę :P) czy rękodziełem. Lubię też podróże bliższe i dalsze (od spacerów po osiedlu po międzynarodowe wojaże). Kocham zwierzaki, zwłaszcza psy i świnki morskie (oba kiedyś miałam).
 
Czkawka szczerbatek jws3 plakat zmodyfikowany.png
 

Ulubione - na wesoło


Ulubione - inne


Od użytkowników

Prace innych użytkowników Wiki, w jakiś sposób związane ze mną :)Randomness

Advertisement