FANDOM

Lexani45

alias ☆*゜Lexani, Lexi, Magiczny Tost ゜*☆

  • Mieszkam w tosterze
  • Urodziny 11 marzec
  • Moje zajęcie to polowanie, wycie do księżyca i robienie tostów :3
  • Jestem Jajeckiem ;3

Witaj na moim profilu! :D


Znany, nieznany ludziu i tak witaj :3

JEŻELI KTOŚ MA PYTANKO PRYWATNE DO MNIE, A NIE MA MNIE NA CZACIE. STWORZYŁAM NA FB STRONĘ. ŚMIAŁO PYTAJ, ODPOWIEM NA KAŻDE PYTANIE ;)

https://www.facebook.com/pages/Lexani/744619958906801Kim jestem

Lexani45
Informacje
Imię Lexani
Przezwiska Lex, Lexi, Magiczny Tost
Gatunek Wilczyca
Barwa Śnieżnobiała, oprócz końcówek uszu i ogona - czarme
Kolor oczu zielone
Płeć Samica
Miejsce zamieszkania Krucze Urwisko

Zależy gdzie :)

Tu na Wiki nazywam się Lexani, ale mówią na mnie Lex lub Lexi. Jestem Wilczycą, z mojego opowiadania. Jestem koloru białego, oprócz końcówek uszu i ogona, które są czarne.

Za to w realnym świecie, jestem normalną nastolatką, która ukończyła 14 lat :3 Mam ciemny-blond włosy i też zielone oczy. Jestem dość roztrzepaną i zwariowaną osobą. Miewam dziwne pomysły co może potwierdzić Ytkaa, którą znam w realu <3

Lexi.png

O mnie

Pod tym nagłówkiem dowiesz się co lubię, a co nie, czym się interesuję, a co mnie wkurza itp.

MOJE ZAINTERESOWANIA

Przede wszystkim kocham smoki i wilki, no ba, to chyba dlatego jestem na tej Wiki! Ale najbardziej to już lubię je rysować i pisać o nich opowiadania, na razie jest tylko jedno: http://jakwytresowacsmoka.wikia.com/wiki/Blog_u%C5%BCytkownika:Lexani45/Ksi%C4%99%C5%BCycowa_Furia Piszę także opowiadanie o Wilkołakach na Saga Zmierzch Wiki: http://pl.twilightsaga.wikia.com/wiki/Blog_u%C5%BCytkownika:Lexani45/Oczami_Wilko%C5%82aka Oprócz tego gram też na fortepianie. Chodzę do Szkoły Muzycznej, w tym roku ją kończę, mam nadzieję dostać się do drugiego stopnia, choć trochę w to wątpię, bo z reguły jestem dość leniwą osobą ;), ale jak za coś się już zabiorę to robię to dokładnie i starannie. Lubię czytać książki, najlepiej fantasy, takie jak Harry Potter, Dziedzictwo i Saga Zmierzch, wracając do Harrego Pottera jest Potterhead :D. Oprócz tego jestem także Directioner *-* Najczęściej używam emotikony ":3" i "xD". Tak zdecydowanie często ich używam xD. Mam także ulubionych YT-berów; ReZi, Polski Pingwin, Blow. Banshee. Ci pierwsi to przeważnie w Minecrafta grają, choć przyznam, że pewnego czasu sama także ciupałam w niego bezustannie xD. Na kompie gram dosyć często, ale częściej w "płytowe" gry, że tak powiem takie jak: The Sims 3/4, GTA SA, Viva Pinata (xD), Just Dance i Sorcery Świat Magii ( 2 ostatnie na PS3), jak juz gram w jakieś gry online, to: Lif, School Of Dragons, Fly Like a Bird, ale teraz dośc często przesiaduję na Wiki :)

CO MNIE DENERWUJE

Najbardziej wkurzają mnie ludzie, przeważnie tacy młodzi, którzy palą i klną. A najlepiej to niech jeszcze ćpają i piją, to juz wogóle. Nie jestem święta, czasem przeklnę, ale oni naokrągło, czasem przed moim blokiem idzie se taki i puszcza na całe gardło wiązankę, co drugie słowo przekleństwo. A co do palenia, sorry ale jak ktoś chce umrzeć w wieku 40 lat, to ja podziękuję. Jak chce sobie życie zniszczyć to niech mnie w to nie miesza, ja tam nigdy nie wezmę do ust papierosa.

Z jedzenia to nie lubię miodu (:P), nwm czemu, ale po prostu jest ble, rodzynek, mleka (:P), takiego samego, np, jak kakao lub kawa to ok, ale jak samo, takie z kartonu to na samą myśl mnie mdli D:

Nick

Tak szczerze to sama nie wiem czemu Lexani, po prostu wyszukiwałam sobie jakiegoś fajnego nicku, łącząc sylaby i wyszło :D

Marzenia

  • Jednym z nich jest spotkać na żywo 1D :)
  • Drugim, mieć Yorka :D
  • Trzecim, żeby smoki istaniały, i oczywiście posiadać jednego z nich :3

Moje osiągnięcia

  • wymyśliłam Księżycową Furią ( moją Nevadi <3 )

Ulubione smoki

Pierwsze miejsce zajmuje oczywiście Nevadi, ale z tych z filmu to:

1. Szczerbatek

2. Chmuroskok

3. Wandersmok

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.