FANDOM

Misza 07

alias Adrianna, Ada, Susnah, Sus, Smoczyca

  • Mieszkam w Warszawa
  • Urodziny 4 lipiec
  • Moje zajęcie Chodzeniem do szkoły, pisaniem na wikii, fantazjowaniem i czymś jeszcze ;)
  • Jestem Dziewczyną


Witaj na mojej stronie Podróżniku!

Jestem Ada. Na paru stronach można mnie znaleźć właśnie jako Misza_07. Skąd się to wzięło? Tak ma na imię mój pies XD. Tutaj jestem kimś, kto pisze opka, ma z tego frajdę i czyta w myślach XD Okej, okej... Choć może się tak wydawać, nie jestem medium :P Po prostu.... Okej, WYGRALIŚCIE! CZYTAM W MYŚLACH? Zadowoleni?


Skąd się wzięłam na Wikii? Trafiłam tu zupełnie przypadkiem. Otóż smokami się interesuję... Od dawna. Jeszcze zanim po raz pierwszy obejrzałam Jak Wytresować Smoka (2014 rok), denerwowało mnie, że zawsze pełniły w filmach rolę czarnego charakteru. Potem znalazłam dość przypadkowo Jak Wytresować Smoka. Cieszyłam się jak nigdy, kiedy wyszło Jak Wytresować Smoka 2. Potem, parę miesięcy później zaczęłam szukać opowiadań o smokach w internecie. Jeszcze wtedy nawet nie o tych z JWS. I przypadkowo trafiłam na WIkię. Przez parę miesięcy czytałam opwiadanka jako anonimowy użytkownik, podpisujący się w komach jako


Misza_07 w późniejszych etapach. Na początku ferii (2015) założyłam konto i zaczęłam pisać opko na Jak Wytresować Smoka Wiki. A potem, kiedy zakończyłam pierwsze, zaczęłam drugie, będące czymś innym niż to pierwsze. Czymś, co może się wydać zagmatwane :)
Gromogrzmoty Czkawka Szczerbatek


Kim tu jestem... Jak wszędzie, jestem Smokiem. Opisałam siebie właśnie w "Coś, czego pragnę". Taka jestem. Z tą oczywiście różnicą, że moi rodzice żyją i mają się świetnie ;). Misza natomiast, ta z opka, jest wzorowana w 100% na moim psie.

Szczerbatek i płomień (3)

Jeżdżę konno. Niezbyt długo, ale jeżdżę. Sprawia mi to przyjemność, choć ostatnio dawno nie byłam... Pewna kontuzja i wyjazdy i duży test 1 kwietnia, sprawiły, że dopiero później pojawiła się jakakolwiek okazja.

Lubię też rysować. Ludzie mi średnio wychodzą, lepiej ze zwierzętami, zwłaszcza ze smokami. Aczkolwiek i tak moje "dzieła" podobają się wszystkim oprócz mnie. No i co ciekawe, cokolwiek rysuję, najgorzej mi wychodzą końcówki kończyn. U psów - łapy. U ludzi - dłonie i stopy. U smoków - pazury... I tak dalej, i tak dalej...


Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.