FANDOM

(Różnice między wersjami) | Tablica wiadomości:Nataliax
(Edycja wykonana przez niezalogowaną użytkowniczkę Nataliax, która zamyka konto i nie zamierza go reaktywować.)
(UWAGA! Zastąpiono treść hasła tekstem „( ͡° ͜ʖ ͡°)Zostawiam ślad życia( ͡° ͜ʖ ͡°) ~Dziwne istoty żyjące tutaj( ͡° ͜ʖ ͡°)”)
Linia 1: Linia 1:
<center>'''Życie to bagno. Jedne wielkie bagno. Na nic nikomu potrzebne...'''</center>
+
( ͡° ͜ʖ ͡°)Zostawiam ślad życia( ͡° ͜ʖ ͡°)
   
Wikia nie jest miejscem dla mnie... odchodzę, w nadziei istnienia nadal tej przecudownej strony. Może kiedyś się spotkamy, ale na jakiejś innej stronie? Nie wiem... Ale nigdy nie zapomnę o smokach i o wspaniałych osobach, które tu poznałam. See you in Valhalla!
+
~Dziwne istoty żyjące tutaj( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Użytkownicy tutaj to nieprzyjemne osoby. Nie da się z nimi normalnie porozmawiać. Przynajmniej większość z nich... Niektórzy to dobre i zakręcone osoby, ale reszta... Kiedyś było lepiej. Moje życie tutaj stało się marzeniem. Teraz to nic. Bagno. Ludzie mnie znienawidzieli i tyle. Żeby zdobyć tu przyjaciela trzeba być od początku. Teraz wchodząc na tą wikię nic nie zdziałasz. Wszyscy mają Cię gdzieś. Znasz to uczucie? Ja znam.
 
 
''Edycja wykonana przez użytkowniczkę Nataliax, która nie zamierza już reaktywować konta. Konto zostanie za nie długo zamknięte, więc ciesz się użytkowniku! Ciesz się moderacjo! Ciesz się administracjo! Ciesz się cała Wikio! ''
 
-------------------->[[Blog użytkownika:Nataliax/Odejście już na dobre.|Wpis odejściowy]]
 
== ==
 
A! I tak na marginesie:
 
 
Żegnam was lennywce. Tyle radosnych chwil, tyle szczęścia... Tyle odpałów i herezji. To są prawdziwi przyjaciele. Ale żeby ich poznać minęło dużo czasu. Jeśli chcesz być lennywcem to zapraszam. Poznasz wspaniałe osoby, których nigdy nie zapomnę <3.
 

Wersja z 13:18, paź 2, 2016

( ͡° ͜ʖ ͡°)Zostawiam ślad życia( ͡° ͜ʖ ͡°)

~Dziwne istoty żyjące tutaj( ͡° ͜ʖ ͡°)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.