FANDOM

Natisia0910

alias Nati, Terrorystka

  • Mieszkam w w mieście, Lublinie
  • Moje zajęcie surfowaniem po Internecie
  • Jestem Female


Witaj, kimkolwiek jesteś!

Mam na imię Natalia, ale na wikii funkcjonuję pod nickiem Natisia0910. Możesz mówić na mnie Nati, Natieł, NMP [(IlumiNATI) pozdro dla wtajemniczonych C:] Jaka jestem? Ciężko stwierdzić. Czasami jestem szalona i zakręcona, a czasami staję się nieśmiała. Na ogół nie lubię rzucać się w oczy. Dlatego moim ulubionym kolorem jest czarny. Dzięki niemu mogę się schować przed innymi. Możliwe, że wyglądam wtedy trochę mrocznie, ale cóż, pozory mylą.

Czym się interesuję? Mam wiele zainteresowań. Uwielbiam czytać książki. A co za tym idzie, kocham mitologię grecką. Nie trawię natomiast mitologii rzymskiej, bo wszystko skopiowali od Greków. Bardzo lubię również rysować i śpiewać. Głównie rysuję postacie z serii Olimpijscy Herosi. Co do śpiewania, to chodzę do zespołu wokalnego. Nie uważam, że śpiewam jakoś pięknie, po prostu lubię to robić.

Och tak, warte wspomnienia jest to, że jestem otaku. Uwielbiam czytać mangi i oglądać anime, więc jeżeli chcesz o tym pogadać, to śmiało. Aczkolwiek mam dystans, nawet z ulubionych anime potrafię bezlitośnie żartować C: Moje główne zajęcie.... z reguły bardzo dużo czasu przesiaduję na tumblrze, szukając artów nie pytaj jakich

Moimi ulubionymi przedmiotami szkolnymi są angielski i niemiecki. Myślę, że moje zainteresowania zawodowe, skłaniają się ku lingwistyce. Języki według mnie są najprostsze. Poza tym kocham historię. Nie bardzo rozumiem matmy i przedmiotów ścisłych, więc śmiało można powiedzieć, że jestem humanistką.

 
 
Kartanati by tysia123-d7ze83p

0pxv/asjzZ0-Zk8Y1

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.