FANDOM

Othiel

alias Cyjon

Wódz
  • Moje zajęcie szkicowanie, sporadycznie malowanie, słuchanie muzyki i oglądanie filmów, spanie :D
  • Jestem dziewczyną (en. a girl)

Życie jest jak chodzenie po statku Żniwiarzu
Nigdy nie wiesz kiedy coś wyskoczy i cię zasztyletuje

—mądrości Sonarchy, 16.03.2019

They say before you start a war
You better know what you're fighting for

Angel with a shotgun, The Cab

Shut up everybody, shut up! Don't move, don't speak, don't breathe, I'm trying to think.

—Sherlock, Study in pink

Frodo: I wish the Ring had never come to me. I wish none of this had happened.
Gandalf: So do all who live to see such times; but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Lord of The Rings: The Fellowship of the Ring

NigrumNight: D*pa mnie rozpiera
Czekaj
Co
*duma
[...]
NigrumNight: Oj no przepraszam, że autokorekta za bardzo lubi d*py

—dobrze się zastanów, zanim wejdziesz na czat xD, 25.03.2019

Sonarcha: BO ZARAZ AWANSUJESZ Z KAPUSTY W BAKŁAŻANA

—czyli jak grozić Silverowi xD, 24.04.2019


No proszę, a skąd to przybywasz?
Cześć :)
Od małego fascynowały mnie smoki, choć muszę przyznać, że przez długi okres czasu była to fascynacja połączona z lekkim strachem (jako mały szkrab, byłam dość strachliwą osóbką Emoticon_wink.png). Miłością do serii Jak wytresować smoka zaraziłam się - niestety - dosyć późno, ale od tamtej pory trwam przy niej wiernie. Na wiki trafiłam już jakiś czas temu, ale dopiero na początku 2019 roku coś mnie popchnęło do zalogowania się. Uwielbiam wszystko, co związane z tym uniwersum. Jeśli chodzi o filmy, pierwsza część niezmiennie jest moim faworytem, choć wiadomo, pozostałe też mają swoje plusy.
Co ja tu porabiam?
Głównie edytuję, jak chyba większość użytkowników Emoticon_silly.png Oprócz tego dostąpiłam zaszczytu otrzymania uprawnień administratora - także w razie jakichkolwiek kłopotów, chętnie pomogę :) Planuję także opublikować co nieco - ale to już w następnej zakładce.
A coś oprócz smoków?
O smokach już napomknęłam, teraz troszkę o Sherlocku. Jeśli jesteś fanem serialu BBC Sherlock, to witam w klubie ^^ Zawsze chętnie zamienię w tym temacie kilka słów :)
✮✵✮
Nie mogłabym nie wspomnieć o Władcy Pierścieni i ogólnie całym śródziemiowskim uniwersum. Co prawda większości książek nie udało mi się przeczytać, ale mam zamiar w przyszłości to nadrobić :D
✮✵✮
Odbiegając od twórczości literackiej i filmowej, wspomnę jeszcze króciutko o mojej pasji do zwierząt i słuchania muzyki (tworzenia już nie, niestety). I to w sumie tyle, krótko miało być Emoticon_silly.png

Coś dla oka ^^
Nie uważam się za jakoś szczególnie utalentowaną artystkę (wiadomo, są lepsi Emoticon_wink.png), ale cośtam nabazgrać potrafię. Po namowach postanowiłam podzielić się kilkoma swoimi pracami. Uprzedzam, że nie wszystkie są aktualne, więc jakość wykonania niektórych może trochę rozczarować, ale cóż - człowiek uczy się przez całe życie :D Miłego oglądania :)
Z dedykacją dla czasem upartego, ale kochanego porga <3

Zastrzegam sobie prawa autorskie do prac, proszę o niekopiowanie ich i nieumieszczanie na innych stronach. Prawa do postaci z fan artów w tematyce JWS należą do wytwórni DreamWorks.

Daj jakiś znak, że już tu byłeś/aś. Będę wiedziała, czy warto było tworzyć ten profil :D
 
26
 

Ankieta stworzona dnia mar 25, 2019, o godzinie 01:37.
Oddanych głosów: 26

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.