FANDOM

Wercia7

alias Weronika

  • Mieszkam w W domu
  • Urodziny 3 sierpień
  • Moje zajęcie Pisaniem bloga
  • Jestem Kobieta

Trochę o mnie ;)

Sporo mi zajęło, żebym się za to zabrała. Minęły trzy lata.

Początek? Może zacznijmy od tego w jaki sposób pojawiłam się na Wiki. Pamiętam jak pierwszy raz oglądałam pierwszą część JWS, miałam wtedy czternaście-piętnaście lat. Biorąc pod uwagę, że film wyszedł w 2010 roku, nie miałam o nim pojęcia. Przypominam sobie jak pierwszy raz zobaczyłam któryś odcinek Jeźdźców smoków, leciał chyba na Polsacie. W zasadzie nie miałam pojęcia jak się nazywa animacja, ale były tam smoki. W serialu pojawiło się imię Czkawka i nazwa Berk. Po jednym odcinku wciągnęło mnie i wpisałam w wyszukiwarkę Czkawka, Berk, smoki. I wtedy znalazłam JWS. Odpaliłam film. Obejrzałam i zachwyciłam się od razu. Zaraz później zaczęłam szukać drugiej części. To było w 2015 roku w wakacje, siedziałam sobie w pokoju i przeszukiwałam neta. Po tym jak zobaczyłam postacie nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Ta zmiana, dostałam szoku. Musiałam usłyszeć jak ktoś mówi do Czkawki po imieniu, bo nie wierzyłam, że to on.

W każdym razie. Po wszystkich obejrzanych odcinkach, czułam niedosyt. Postanowiłam poszukać opowiadań na temat JWS i oto jak tu dotarłam.

Nie bardzo wiem co mogę o sobie powiedzieć. Chyba takie banały o tym jak wyglądam i czym się interesuję.

Mam na imię Weronika, ale wolę Wercia, Werka. Mam długie brązowe włosy i niebieskie oczy. Z charakteru jestem spokojna, choć zdarza się, że też wybuchowa. Rodzina uważa, że jestem bardzo opiekuńczą osobą. Zawsze myślę najpierw o innych, a później o sobie. Lubię pomagać i ciężko mi odmówić, przez co często jestem wykorzystywana. Znajomi uważają, że jestem wesoła i bywam niezdarna. W sumie, każdy z nich ma rację. Jestem wielkim wrażliwcem. Bywam leniwa. Jeśli się uprę to to zrobię. Boję się pająków i węży. Bardzo boję się o bliskich i bardzo ich kocham. Nie potrafię żyć nienawiścią do ludzi, którzy mnie zranili, ale żal zawsze jakiś pozostaje. Często popełniam błędy, których później żałuję, ale zawsze próbuję je naprawiać. Lubię słodycze, owoce, fast foody, ogółem jeść. Jestem uczulona na punkcie krzywdy zwierząt i ludzi. Sama mam kota, psa i królika. Bez nich byłoby po prostu smutno i nudno.

Chodzę do szkoły, a w przyszłym roku ją skończę. Czuję się staro. Jakiś plan mam na życie, ale to takie odległe, że prawie w ogóle o nim nie myślę.

Moje zainteresowania? PISANIE! O jejku, jak ja kocham pisać. To mnie tak relaksuje i sprawia radość, że wątpię bym kiedyś całkowicie z tym skończyła. Na drugim miejscu jest muzyka. Nie ma dnia bym czegoś nie słuchała. Polskie czy nawet zagraniczne utwory, każdy ma coś w sobie. Na trzecim miejscu stawiam filmy i seriale. Wiele zobaczyłam. I uwielbiam się przytulać!

Nie wiem więcej co o sobie opowiedzieć.

Jeśli jesteś ciekaw opowiadań, którymi się tutaj dzielę to zapraszam. We wszystkich pojawia się Hiccstrid, ponieważ nie mogłabym czytać ani pisać bez ich udziału. To najlepsza fikcyjna para jaką zdążyłam poznać i kocham ich całym sercem.

Jeśli cię nie przekonałam, trudno. Miło było się przedstawić 😉😘❤

Mój wkład

Moje ulubione strony

  • Dodaj tu linki do swoich ulubionych stron!
  • Drugi link.
  • I trzeci.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.