FANDOM


 • Hej, Mel wiem jestem natretna jak mucha , ale mam pewien problem chodzi o to ze w mojej klasie kilka osób się ze mnie śmieje i nazywa Niemka tylko dlatego że moja babcia jest na pół Niemka i pół Polką i nie wiem komu to powiedzieć bo gdybym to powiedziała rodzica dostałam bym ochszan że powiedziałam to niewłaściwej osobie i nie wiem co mam teraz zrobić.A. pisze do ciebie no mam zaufanie choć nie znamy się w realu .

    Wczytuję edytor...
  • (ale znany się w Carefourze xD) Jeny, wiesz co? Nie przejmuj się tym. Ja mam koleżankę pochodzenia Ukraińskiego i kij nas to obchodzi skąd pochodzimy. Powiedz im, że co im przeszkadza że twoja babcia jest Niemką? Czy to ma jakieś znaczenie? Zignoruj ich i poprostu sobie żyj dalej xd

     Wczytuję edytor...
  • Masz rację, ale ty nie masz takiej debilnej klasy jak ja , w większości.XD

     Wczytuję edytor...
  • No kilku debili tam mam, ale łatwo ich spławić xD

     Wczytuję edytor...
  • A, wiesz czego nie rozumiem że kiedy chłopacy zaczynają się lać na korytarzu ( nauczyciele mają to gdzieś)

   a minie to naturalnie wkórza, a nie smieszy to kiedy na nich ryknę stają w bezruchu, czy ja jestem taka straszna? czy co? 

   A u mnie porządny kopniak w jakieś miejsce typu noga , dupa czy kroczę załatwia sprawę :D a oni nie powiedzą nauczycielowi, bo to  nich hańba  i wstyd że go baba sprała >;D nie chcę się chwalić ale ja jestem naprawdę silna, siłowałam się na rękę ze wszystkimi chłopakami w klasie i przegrałam tylko z takim wielkim gorylem o imienu Bartek , ale wszyscy mówią na niego Toster i wbrew pozorą miły, spokojny i zabawny.

   Ps 

   moja kalsa jest babska 11 dziewczyn i 6 chłopaków ,c; 

     Wczytuję edytor...
  • Moja klasa to w większości chłopaki, kilku mądrych może tam jest xD

     Wczytuję edytor...
  • Umnie to dziewczyny mądre, chłopaki to idioci np ostatnio pokłucili się o baisko IV z V klasistą , skończyło

   się na tym  że czwarkak wygrał popychając tego dugiego, a że nie zdążył rękami zamortyzować rencami upadku to walnoł głowom w beto i przyjechała karetka, i teraz w szyscy faceci z naszej szkoły z naczy z dwóch bo mamy podstawówke z gimpazą  nie mogą chodzić na boisko XD  

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.