FANDOM


 • Tu do niedawna anonimowy użytkownik Wikii którego wezwałaś do założenia konta pod jakimś nieistniejącym już blogiem, przez co miałem mały problem żeby znaleźć twój profil. Ale znalazłem i nie mam zamiaru się kłócić tak jak napisałaś, bo nie ma o co. Po prostu stwierdziłem że nie umiesz przyjmować krytyki i takie są fakty :P

    Wczytuję edytor...
  • Szczerrze, to nie pamiętam, żebym cię wzywała do założenia konta... Pewnie mi się siostra znów dobrała do komórki, ale co tam.

   Wiesz co, zależy od punktu widzenia. Bo jeśli za krytykę bierzesz porównywanie do cebuli, to tak, nie akceptuję krytyki. 

   Ale nie rzuciłam się na użytkowniczkę za to, że napisała, że statystyki są zawyżone, prawda? No nie. Włąściwie to chodziło mi o to, żeby smok był trudny do pokonania. 

   Zdenerwowałam się raczej tym, że "mieć włosy to wydziedziczenie", a jej smok sam posiada pióra...

   Plus, że wcześniej obrażała mi koleżankę i dalej to robi. Bo pisanie "Ty chwaście wśród kwiatków" raczej nie jest zbyt przyjemne. Dodać, że strona naprawdę była źle zrobiona. 

   Ach, bym zapomniała. Nie wiem, czy pod tutejszymi blogami mam to napisane, ale pod obacnymi na pewno. Na dole jest taki wielki napis "Biorę na siebie wszelką krytykę". Kiedyś też sama prosiłam użytkowniczkę o skrytykowanie bloga. 

   Tak więc mój komentarz nie wziął się przez to, że stworzyłam "bossa".

     Wczytuję edytor...
  • Dobra, dobra nie musisz się wykręcać siostrą, bo w tym komie na usuniętej stronie coś tam faktycznie było o tej cebuli, a skąd twoja siostra miałaby wiedzieć o tym co pisałaś gdzieś tam wcześniej ? :P Ale ok, pomijam ten fakt bo nie o to się rozchodzi.

   Zgadzam się z tym że tamta dziewczyna nie powinna tego robić, bo nie była to krytyka, a raczej hejt (choć nie groźny), jest jedno ALE z mojej strony. Wiele wskazywało na to że jest młodsza od ciebie, styl rysunku ,pisania, powinnaś być bardziej wyrozumiała, a nie zniżać się do jej poziomu, jeśli nie chcesz zostać wrzucona z nią do jednego worka. Po za tym publikując w internecie licz się z tym że ludzie nie będą tylko zachwalać i słodzić. Pojawi się też krytyka, także ta niekonstruktywna znana jako hejt. Takie rzeczy należy ignorować albo potraktować z humorem, broń Boże nie należy się mścić (zwłaszcza na jakiś dzieciach, szkoda czasu).Każdemu mogą puścić nerwy, dlatego też najpierw przeczytaj kom i odpisz z klasą po jakimś czasie, na spokojnie, a nie od razu i co ci ślina na język przyniesie, bo potem czytają to inni ludzie i wychodzą takie rzeczy. To chyba tyle, taka rada na przyszłość od pana obeznanego w internetach.

   A co do włosów to faktycznie trochę dziwne, ale nie neguję twojej wizji, rób jak chcesz, nie będę się czepiał waszych OC i ich statystyk, bo aż tak się w Wikię nie zagłębiam. Kiedyś po prostu byłem fanem dinozaurów i wiem że istniały także opierzone gady, bo jak się okazuje wszystkie gady pochodzą tak naprawdę od ptaków ,o owłosionych nic nie słyszałem :P

     Wczytuję edytor...
  • W sumie tojej się skarżyłam, plus, że mogła widzieć wcześniejsze komentarze... Ale nie mówię, że tak było na 100%, po prostu tego nie pamiętam.

   O tym dobrze wiem, za pokemona też się nie obraziłam, bo i po co? Tak właściwie, to od bardzo długiego czasu czekałam, aż ktoś mi napisze taką mocną krtytkę pod blogiem, ale raczej tym z opowiadaniem... A z tym komentarzem to taka moja natura, najpierw piszę, potem myślę. Ostatnio staram sie tego nie robić, ale to było trochę wcześniej :P. Wiem, że ludzie nie zawsze są mili, bo sama nie jestem ^^.

   A z włosami... Chciałam stworzyć coś innego, czego jeszcze tu nie było. Bardzo prawdopodobne, iż coś takiego jest niemożliwe, bo sama nigdy nie słyszałam o takich gadach, a jak byłam młodsza, to też się interesowałam dinozaurami. Po prostu lubię futrzaste rzeczy, można się do nich przytulić xd. A pisanie o smoku z włosami ">TWÓJ SMOK TO CEBULA !", to trochę jakby mówić, że jest łysy... W każdym razie ja to tak odbieram. Ogółem mam bardzo dziwne nastawienie do świata, więc cóż... 

     Wczytuję edytor...
  • Pod kątem psychologicznym ciekawa z ciebie osobowość.

   Ja już napisałem co chciałem napisać, z mojej strony to tyle.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.