FANDOM


 • Możesz mi wierzyć czy nie, jestem niezalogowaną Nataliax. A założyłam nowe konto, bo do tamtego zapomniałam hasła. 

  Ostatnio mi się przypomniało, o takim miejscu jakim jest Wikia, wiec weszłam i ogarnęłam swoje stare konto. Spojrzałam na tablicę i zauważyłam wiadonosc od ciebie. Data nie była póki co az tak stara (lato ten rok), bo moje najmłodsze wiadomości były z 2017 czy też 2016.

  Chcę rowniez ci uświadomić, że również pamietam o naszej przyjazni XD I raczej nie zapomnę tego, co łączyło mnie i innych ludzi poprzez tą stronę.

  Ostatnio zrezygnowałam z wchodzenia na Wikię z powodów osobistych, jak i również mniejszego zainteresowania tematem owej Wikii (teraz juz fandomu). Ale glownym powodem bylo ciągłe życie w kłamstwie. Otóż jestem z rocznika 04, a nie z 01 czy tez 02 jak wtedy każdemu wpajałam, bo bałam sie dyskryminacji czy tez zgłoszenia tego gdziekolwiek, bo jednak każdy wie, że tu mozna się zarejestrować od 13 roku zycia. I w ten sposob złamałam pewne prawo tu obowiazujace, na swoim profilu sie przyznalam i przeprosiłam za moje 'wybryki, byłam również gotowa podjac konsekwencje. Fakt, w internecie każdy moze być kimkolwiek zechce, ale ja nie czułam się z tym swojo, dlatego też wielokrotnie odeszlam. Bałam się rowniez dyskryminacji, bo różnica wiekowa tutaj jest spora. 

  Chciałam tylko powiedziec że wracam tutaj po tych 2 czy 3 latach pod inną nazwą, już calkowicie ujawniona. Chcilabym wejść na czat, porozmawiać z kimkolwiek stad. Chcialabym w końcu być szczera.

  Mam nadzieję, ze prawa te się nie zmieniły i nadal obowiązuje zasada, że konto moge mieć od 13 lat, a nie wiecej, bo jeśli to się zmieniło to ponownie muszę konto zawiesicXD

  Jeśli to widzisz, albo jesli ktokolwiek, kto mial że mną do czynienia to widzi, niech odpowie.

  A ja czekam aż wszyscy kiedys wejdziemy na czat i porozmawiamy jak za dawnych lat, bez oszukiwania.
  Nataliax
    Wczytuję edytor...
  • Jeju też bym chciała wrócic i porozmawiać bez udawania

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.