FANDOM


 • Cześć. Widzę, że tutaj jesteś nowy/a i bardzo mnie to cieszy, że pojawiają się tu nowi użytkownicy. Niestety chyba nie przeczytałeś/aś regulaminu, bo zdążyłeś/aś już złamać sporo zapisów.

  1. Przede wszystkim zrobiłeś/aś mnóstwo niepotrzebnych lub błędnych edycji. Na następny raz przejrzyj kilka podobnych artykułów i upewnij się, że zmiana, którą chcesz wprowadzić jest zgodna ze stylem przyjętym na wiki.
  2. Dokonywanie bezsensownych edycji w celu otrzymania odznaki - mogę się mylić (choć nie sądzę), ale ta wiadomość raczej została napisana właśnie w takim celu. Takie działanie jest zabronione (spamowanie również).
  3. Dodawanie grafik. O, tu niestety zostało złamanych chyba najwięcej zasad. Po pierwsze, nie wolno dodawać grafik już istniejących na wiki (a takimi okazały się wszystkie obrazy, które dodałeś/aś). Po drugie, większość grafik zostało wstawionych w kompletnie niepotrzebnych miejscach, przynosząc więcej zamieszania niż pożytku. Po trzecie, najlepiej nadawać obrazom nazwy opisujące to, co się na nich znajduje, aby łatwiej je było potem segregować.

  Ta wiadomość nie ma na celu Cię obrazić ani "przepłoszyć". Po prostu są pewne zasady, których należy przestrzegać, żeby wszystkim się dobrze współtworzyło fandom.

  Mam nadzieję, że doczytasz regulamin i nie będziesz więcej popełniać tych ani innych błędów. Za dalsze niestosowanie się do regulaminu może zostać nałożona blokada. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania.

  W razie wątpliwości i pytań, służę pomocą. Miłego pobytu na wiki :)

    Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.