FANDOM


 • Małe sprostowanie, bo nie wiem, czy powiedziałam to na czacie - w słowach "wiking/wikingowie" zmieniałam wielkie litery na małe, nie odwrotnie ;) Jeśli podczas kolejnych korekt wpadniesz na "Wikingów", to też możesz ich zmieniać na małą literę. Z tą nazwą jest sporo zawirowań, istnieją jej dwa warianty, ale jako że my mamy tu Wandali, Łupieżców i Berserków, to "wiking" piszemy z małej (nie jako plemię, a raczej w nawiązaniu do ich "zawodu", stylu życia). W starszych tekstach może być jednak sporo "Wikingów", a jako że przy pisowni tego słowa najważniejsza jest spójność, to takie drobne zmiany będą mile widziane :)

    Wczytuję edytor...
  • Jeśli chodzi o ten błąd, to ja go nie zrobiłam, on był już wcześniej. Po prostu zapomniałam poprawić. 

   Jasne, jak takowy zauważę, to zmienię, dzięki za informację :)

     Wczytuję edytor...
  • Wiem, po prostu miałam wrażenie, że na czacie coś mogłam pomieszać i powiedzieć o tych literach na odwrót, a nie chciałam Cię wprowadzać w błąd. Dzięki za zaangażowanie :)

     Wczytuję edytor...
  • Ja w ogóle nie pamiętam, żebyśmy na czacie o tym pisały :P. Wspomniałam coś o tym, ale nie pamiętam, czy dostałam odpowiedź. Ale teraz już wiem, dzięki :)

   A co do zaangażowania, to nie ma sprawy. Chwilowo nie chcę brać na siebie cięższych zadań, a takie odświeżenie artykułom o JS, JS:OB i RttE z pewnością się przyda. Więc jak będę miała trochę wolnego czasu to się tym zajmę (ze scenariuszami gorzej, sprawdzenie jednego zajmuje jakąś godzinę :/), także się nie martw :D

     Wczytuję edytor...
  • No właśnie chyba nie pisałyśmy xD To znaczy nie razem. Bo z tego co napisałaś zrozumiałam (może błędnie, czat leciał szybko), że miałaś wątpliwości co do poprawności małej litery, a mój opis edycji upewnił cię w fakcie, że była błędna, i chciałam to wyjaśnić - ale potem tyle się podziało, że zapomniałam już tego sprostować i dopiero po czacie mi się przypomniało ;)

   Oj bardzo się przyda. Miałam je na uwadze, ale u mnie stały bardzo nisko w hierarchii priorytetów i pewnie nigdy bym się za nie nie zabrała ;)

   A gdybyś sprawdzała scenariusze z RttE, to mogłabyś im też pogrubiać osobę mówiącą każdy wers (tylko wraz z dwukropkiem), bo tam ten zabieg został nie wiem czemu zarzucony. Oczywiście nie musisz, ale jakby co to takie zmiany też są w planach, tylko nie ma komu do nich przysiąść.

     Wczytuję edytor...
  • Nie, po prostu chciałam przekazać, że zapomniałam tego poprawić :P

   A co do pogrubienia osób i dwukropków, to sama już zdążyłam na to wpaść :P (nie muszę, ale chcę). 

     Wczytuję edytor...
  • Eriel, a tak się zastanawiam, bo do "Folwarku zwierzęcego" możnaby dodać ciekawostę o dwutygodnoiwym wykopywaniu Pleśniaka podczas Ulafowej Zadymy, o czym mówią Gruby i Wiadro. 

     Wczytuję edytor...
  • Można, jak najbardziej ^^

     Wczytuję edytor...
  • Okej, to się tym zajmę. Nie wiem, czy dzisiaj, czy jutro, ale się zajmę :)

     Wczytuję edytor...
  • Zrobiłam tę ciekawostkę, ale jeszcze nie potrafię dodawać podpunktów, bo powinna podchodzić pod Olafową Zadymę, a nie podchodzi. Mogłabyś poprawić, lub ewentualnie powiedzieć jak to zrobić? 

   Już nieważne. Już się dowiedziałam, że ** w źródle załatwią sprawę :)

     Wczytuję edytor...
  • Cieszę się, że sobie poradziłaś :)

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.