FANDOM


(Dodano nową stronę „Hej :) Cieszy nas, że postanowiłeś dołączyć do naszej społeczności. Mam jednak prośbę, żebyś nie spamował w komentarzach – jeśli chcesz pochwalić czyj...”)
 
 
Linia 1: Linia 1:
 
Hej :)
 
Hej :)
   
Cieszy nas, że postanowiłeś dołączyć do naszej społeczności. Mam jednak prośbę, żebyś nie spamował w komentarzach – jeśli chcesz pochwalić czyjąś pracę czy wyrazić opinię, zrób to w jednym komentarzu i może więcej niż jednym, powtarzającym się słowem. Zauważyłam, że co najmniej na kilku blogach rozbiłeś raptem parę słów na osobne komentarze, co podchodzi pod spam, a tego zabrania nasz [[Jak Wytresować Smoka Wiki:Regulamin|regulamin]], który swoją drogą polecam przeczytać, bo nieznajomość zasad nie zwalnia z odpowiedzialności. Poza tym dzięki temu unikniemy nieprzyjemności i będzie nam się lepiej współtworzyło wiki.
+
Cieszy nas, że postanowiłeś dołączyć do naszej społeczności. Mam jednak prośbę, żebyś nie spamował w komentarzach – jeśli chcesz pochwalić czyjąś pracę czy wyrazić opinię, zrób to w jednym komentarzu i może więcej niż jednym, powtarzającym się słowem. Zauważyłam, że co najmniej na kilku blogach rozbiłeś raptem parę słów na osobne komentarze, co podchodzi pod spam, a tego zabrania nasz [[Jak Wytresować Smoka Wiki:Regulamin|regulamin]], który swoją drogą polecam przeczytać, bo nieznajomość zasad nie zwalnia z odpowiedzialności. Dzięki temu unikniemy nieprzyjemności i będzie nam się lepiej współtworzyło wiki.
   
 
Pozdrawiam, Eriel<ac_metadata title="Spam"> </ac_metadata>
 
Pozdrawiam, Eriel<ac_metadata title="Spam"> </ac_metadata>

Aktualna wersja na dzień 10:39, maj 23, 2020

Hej :)

Cieszy nas, że postanowiłeś dołączyć do naszej społeczności. Mam jednak prośbę, żebyś nie spamował w komentarzach – jeśli chcesz pochwalić czyjąś pracę czy wyrazić opinię, zrób to w jednym komentarzu i może więcej niż jednym, powtarzającym się słowem. Zauważyłam, że co najmniej na kilku blogach rozbiłeś raptem parę słów na osobne komentarze, co podchodzi pod spam, a tego zabrania nasz regulamin, który swoją drogą polecam przeczytać, bo nieznajomość zasad nie zwalnia z odpowiedzialności. Dzięki temu unikniemy nieprzyjemności i będzie nam się lepiej współtworzyło wiki.

Pozdrawiam, Eriel

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.