Jak Wytresować Smoka Wiki
Advertisement
Jak Wytresować Smoka Wiki
Krzyż Berk.png
Nieoficjalne tłumaczenie! Tytuł artykułu nie posiada oficjalnego tłumaczenia w języku polskim.
Został przetłumaczony z języka oryginalnego przez autorów artykułu i zatwierdzony przez administrację.

Wyspa Łowców Smoków (ang. Dragon Hunter Island) — jedna z wysp należących do Archipelagu, położona w jego północnej części. Jest to główna siedziba Łowców Smoków. Pojawia się w sezonie Jeźdźcy smoków: Na końcu świata.

Opis

Wyspa w większej części jest skalista. W sercu wyspy znajduje się osada Łowców, zaś w jej podziemiach więzienie. Jest tam także arena oraz namioty ważnych przedstawicieli Łowców.

Nie wiadomo, czy zamieszkują ją jakiekolwiek dzikie smoki, gdyż prawdopodobnie wszystkie zostały schwytane przez Łowców. Z tego powodu znajduje się tam mnóstwo rozmaitych, lecz zniewolonych i zamkniętych w klatkach bądź podziemnych więzieniach gatunków smoków.

Pojawienie się

W odcinkach Szpony i topory (część 1) oraz Szpony i topory (część 2) po raz pierwszy zostaje pokazana baza na wyspie. Łowcy Smoków na czele z Viggo oraz jego bratem Rykerem założyli tam główny punkt zwożenia złapanych smoków. To tam również uciekali, gdy zetknęli się z jeźdźcami. Następnie Viggo wezwał Dagura i Heatherę na rozmowę.

W odcinku Między młotem a kowadłem Łowcy postanowili zbudować na wyspie odporną na smocze ataki fortecę z marmuru. Forteca jednak została zniszczona przez dwa Miażdżytłuki Kafary, które uwolnili jeźdźcy.

Podręcznik23.JPG
Ta strona jest niekompletna!
Jeśli posiadasz czas, ochotę oraz wystarczająco dużo informacji, by rozwinąć artykuł, pomóż projektowi Wiki i rozbuduj go!

Zobacz też

Advertisement