FANDOM


Snaptrapper transparent
Artykuł dotyczy miejsca z książek. Jeśli szukasz lokacji z gier, sprawdź Wrecker's Reef.

Zatoka Niszczyciela (ang. Wrecker's Bay; nieoficjalne polskie tłumaczenie) — jedno z miejsc pojawiających się w powieściach Cressidy Cowell.

Opis

Zatoka Niszczyciela znajduje się w centralnej części Ziem Morderczych. Od północy otwiera ją wodospad, za którym znajduje się kryjówka armii Alvina. Na zachodnim brzegu Zatoki położona jest Plaża Koralowa, w której z kolei ukrywała się Smocza Armia z Walhallaramą na czele. W południowej części zatoki znajduje się rafa.

Zobacz też

Wyspa JutraWyspa Lawowych ProstakówAmerykaKraniec BohaterówMordercze GóryTerytorium Rafowych WojownikówZatoka NiszczycielaRozpacz UpioraPływające LodyLodowa Wyspa NikądNicZbiriaZimowy Wiatr WotanaWaldurniaWyspy MaskonurówGłuszaMoczary WłamywaczekLochy BrutaliPożarcieGniew ThoraHisteriaŁajdacjaMorze PonureWyspa CzaszkowcówGłuplandiaZakute WyspyZiemie ZakałówPoczciwy KrajMorze Zwane Balią WotanaZagmatwane WysepkiTajemnicaWodny KrajLetni PrądBerserkWyspa Spokojnego ŻyciaZatoka Złamanego SercaPłonący LasBursztynowe Ziemie NiewolniczeKontynentSzkoła BystrzakaWąwóz Burzy ThoraNawiedzone MokradłaZatoka Rozlanej KrwiKompletna mapa archipelagu
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.